• Oznamy

• Komisionálne skúšky za 2. polrok šk.r. 2016/17 sa budú konať v dňoch 25.-31.8.2017 od 8.00 hod.

Slávnostné otvorenie školského roka bude v pondelok, dňa 4.9.2017 o 8.00 v športovej hale.

Úhradu za stravné lístky je potrebné zrealizovať vždy vopred do 10. dňa predchádzajúceho mesiaca bezhotovostne na číslo účtu v Štátnej pokladnici : SK90 8180 0000 0070 0048 3999, Variabil.symbol:  mesiac a rok (napr, na september- 092017), Konšt. Symbol :   0308, Údaje pre príjemcu platby:   meno žiaka. Stravné za september uhradené do konca augusta,  je vrátane lístka na pondelok 4.9.2017. Obed je možné odhlásiť si vopred, alebo v daný deň do 6,30 hod.  osobne u vedúcej jedálne alebo  na čísle telefónu: 043/586194, mobil:+421905754413.. Zálohová platba za obedy: 24,80 €/žiak/mesiac.

• Voľné pracovné miesta:  vrátnik – informátor  ,   ekonómku - účtovníčku
          • Voľné pracovné miesta: vrátnik – informátor ,  ekonómku - účtovníčku

• Stredná odborná škola polytechnická Jelšavská 404, 026 01 Dolný Kubín príjme

• od 01.09.2017 do pracovného pomeru na plný pracovný úväzok

vrátnik – informátor

Pracovné miesto je súčasťou chráneného pracoviska, preto je potrebné, aby uchádzač o zamestnanie spĺňal požiadavku zníženej pracovnej schopnosti, najlepšie nad 70%  (uznaná invalidita).  Iný uchádzač nemôže byť na toto pracovné miesto v rámci chráneného pracoviska prijatý. Viac informácií v prílohe  volne_pracovne_miesto_vratnik.pdf

• od 01.10.2017    ekonómku - účtovníčku   v rozsahu 1 pracovného úväzku

spracovanie účtovnej agendy školy, úhrady faktúr, spracovanie účtovných výkazov a uzávierok, účtovanie podnikateľskej činnosti školy, zásobovanie školy, spracovanie objednávok. Viac informácií v prílohe volne_miesto_ekonomka.pdf

Požadované doklady  zasielajte písomne na  adresu školy, alebo prostredníctvom elektronickej pošty na adresu  :     bellova@sospknazia.sk,  info na č.t. 043/5863139 do 13.09.2017.

• Exkurzia a výlet I.H a II.H triedy

•

Dňa 28. 06. 2017 sa triedy I. H a II. H zúčastnili koncoročného výletu a odbornej literárnej exkurzie v Liptovskom Mikuláši a Závažnej Porube.

V Liptovskom Mikuláši sme navštívili rodný dom spisovateľa Martina Rázusa, kde sme sa dozvedeli veľa zaujímavostí o jeho detstve a literárnej činnosti.

V Závažnej Porube sme si najskôr pozreli rodičovský dom spisovateľa Milana Rúfusa, vypočuli sme si prednášku o jeho živote v Závažnej Porube a v Bratislave, kde žil so svojou rodinou, pracoval a aj literárne tvoril. Navštívili sme aj cintorín, keďže Milan Rúfus je pochovaný vo svojom rodisku.

Po týchto literárnych exkurziách sme sa presunuli do motokárovej haly, kde sa už žiaci nevedeli dočkať, ako si vyskúšajú rýchlu jazdu na motokárach.

Tento deň nám priniesol veľa nových poznatkov nielen z literárnej oblasti, ale poskytol nám aj uvoľnenie a zábavu.

Do galérie I.H, II.H VÝLET boli pridané fotografie.