• V obľúbenom lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone v Terchovej sa 1. februára uskutočnili Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snowboardingu 2018, ktoré slávnostne otvorila predsedníčka Žilinskej župy pani Erika Jurinová. Svoje sily na lyžiarskom svahu na Pasekách si zmerali študenti stredných škôl zo Žilinského kraja už po siedmykrát.
          • Dňa 15. februára 2018 sa v našej škole uskutočnil 1. ročník súťaže Technický šikula. Po minuloročnom úspešnom nultom ročníku sme sa rozhodli, že súťaž pre žiakov základných škôl má veľmi dobrú odozvu a budeme v nej pravidelne pokračovať. Sme veľmi radi, že tento rok sa prihlásilo ešte viac škôl - 23 z celej Oravy, s celkovým počtom súťažiacich 46.
            • Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
                • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
                    • Technický šikula

• Meranie v LabView

Do galérie Meranie v LabView boli pridané fotografie.

Dňa 13. 02. 2018 sa žiaci III.C odborov mechanik elektrotechnik a programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení zúčastnili na exkurzii Žilinskej univerzity, kde dostali možnosť merať v laboratóriách na katedre mechatroniky a elektroniky Elektrotechnickej fakulty ŽU.

• Aplikovaná matematika

Do galérie Aplikovaná matematika boli pridané fotografie.

Dňa 08. 02. 2018 žiaci II.H triedy odboru mechanik nastavovač sa zúčastnili na exkurzii Aplikovaná matematika v Žilinskej univerzie, kde dostali možnosť pozrieť si laboratóriá

1. meranie v programe LabView na katedre mechatroniky a
                    • Záložka do knihy pokračovala v Prešove

Dňa 7. 2. 2018 sme pokračovali v našom projekte: „Záložka do knihy spája školy“. Keďže v novembri nás v Kňažej navštívila Stredná zdravotnícka škola z Prešova – pridelená škola na výmenu vyrobených záložiek – teraz sme sa zase my vybrali za nimi do Prešova – konkrétne 28 žiakov, ktorí sa zapojili do výroby záložiek na tému: Literárne osobnosti regiónu.

• Dominik Žitko -IV.H, na Majstrovstvách SŠ v lyžovaní 3. miesto

• Partneri

• {#1508} 1
                • {#1508} 2