• UČEBNÉ ODBORY

• 3 ročné štúdium

Stredné odborné vzdelanie končiace výučným listom s možnosťou pokračovať v nadstavbovom štúdiu a získať maturitu

• STROJÁRSTVO

2487 H 01 autoopravár mechanik

Učebný odbor je zameraný na opravárenské práce pri opravách jednotlivých časti automobilu ,diagnostiku a odstraňovanie závad pomocou výpočtovej techniky , nastavovanie motorov, geometriu náprav a podobne.

2487 H 02 autoopravár - elektrikár

Učebný odbor je určený pre chlapcov a dievčatá. Počas štúdia sa žiaci podrobne oboznamujú s diagnostikou a údržbou elektrickej inštalácie motorových vozidiel a jeho elektrických častí. Učia sa opravovať jednotlivé elektrické časti automobilu, diagnostikovať chyby v elektronických obvodoch vozidla a tieto odstraňovať

2487 H 03 autoopravár karosár

Učebný odbor je zameraný na prípravu absolventa v oblasti práce s plechom a jeho využitím pri opravách karosérií motorových vozidiel, autoklampiarske práce, rovnanie a výmeny poškodených dielcov automobilu a opravy automobilov po havárii na vyrovnávacej stolici. V treťom ročníku žiaci absolvujú základný kurzu zvárania v ochrannej atmosfére CO2.

2423 H nástrojár

Učebný odbor je zameraný na výrobu, montáž a údržbu rôznych druhov obrábacích, strižných , tvárniacich a lisovacích nástrojov. Počas štúdia sa žiaci učia základy strojového obrábania , brúsenie nástrojov, skladať a opravovať rôzne druhy prípravkov, , zápustiek a špeciálnych meradiel

2466 H 02 mechanik opravár - stroje a zariadenia

Štúdium je zamerané na získanie zručností a vedomosti pri ručnom a strojnom obrábaní materiálov, pri výrobe a montáži strojových súčiastok, diagnostike a odstraňovaní porúch na zložitých strojoch a zariadeniach. Súčasťou vyučovania je absolvovanie základného kurzu zvárania v ochrannej atmosfére CO2.

• ELEKTROTECHNIKA

2683 H 11 elektromechanik – silnoprúdová technika

Štúdium je zamerané na získanie vedomostí a zručností pri opravách , údržbe a montáži elektrických strojov, automatických zariadení, elektrických rozvodov a meranie elektrických veličín. Počas štúdia sa oboznamujú  so základmi aplikovanej elektrotechniky a elektroniky, poznajú základné elektroinštalačné a montážne práce a diagnostickú techniku v rôznych procesoch opráv. Poznajú spôsoby výroby a rozvodu elektrickej energie, funkciu a stavbu elektrických strojov a prístrojov a využitie elektronických prvkov vo výkonovej elektrotechnike

UČEBNÉ ODBORY: 2 ročné štúdium

Nižšie stredné odborné vzdelanie osvedčením o ukončení štúdia. Podmienkou prijatia je úspešné absolvovanie 6. ročníka ZŠ po 9. rokoch školskej dochádzky.

2478 F strojárska výroba

Štúdium je určené pre chlapcov a dievčatá , ktorí ukončili ZŠ v nižšom ako 9. ročníku. Štúdium je zamerané na získanie základných vedomostí a zručností pri obrábaní kovov, jednoduchých montážnych prácach s uplatnením v strojárskej výrobe.

3178 F výroba konfekcie

Štúdium pre chlapcov a dievčatá , ktorí ukončili ZŠ v nižšom ako 9. ročníku. (úspešne ukončený 6. ročník ZŠ). Štúdium je zamerané na získanie základných vedomostí a zručností pre vykonávanie jednoduchých pracovných operácií a činností v textilnom priemysle pri šití bielizne a technickej konfekcie.

Denné nadstavbové štúdium

Úplné stredné odborné vzdelanie pre absolventov učebných odborov

• 2414 L 01 - strojárstvo- výroba opravy a montáž prístrojov, strojov a zariadení

• 3757 L dopravná prevádzka