• Vzdelávajme sa podľa seba – súťaž pre žiakov našej školy.

• Tak ako v minulom roku, aj teraz pred vianočnými prázdninami riaditeľka školy vyhlásila pre našich žiakov súťaž, ktorej cieľom je zatraktívniť obsah vyučovania podľa predstáv žiakov, najmä v rámci odborného výcviku. Aj teraz môžu teda žiaci predložiť prostredníctvom triednych učiteľov svoje návrhy na učebné pomôcky, výrobky a stroje, či prístroje, ktoré by chceli realizovať v rámci praktického vyučovania na škole.

Návrhy je potrebné predložiť do 20.1.2017 a musia obsahovať:

-meno žiaka, triedu a učebný/študijný odbor

- názov pomôcky

- model pomôcky, resp. hotový výrobok,  jej výkresovú dokumentáciu a popis fungovania, rozpis potrebného materiálu

- pre ktorý ročník a odbor predkladá žiak tento svoj návrh.

Stanovená komisia posúdi 23.1.2017 všetky návrhy a tie najlepšie budú aj finančne odmenené

( 50, 40 a 30,- EUR).

Tak čo, kto prekoná doposiaľ prihlásenú trojkolku našich automechanikov ?

• Vianoce 2016 - súťaž vo výzdobe

• Vianocná atmosféra neobišla ani našu školu.Takto sme si vyzdobili školu,  triedy, okná, katedry a nástenky.

Všetko vyvrcholilo vyhlásením víťazov  na Vianočnej akadémii.

Do galérie Vianoce 2016 boli pridané fotografie.