• Vážení rodičia!

Pozývame Vás na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa bude konať dňa 6.10.2016  v jedálni SOŠP od 14.30. hod. Po jeho skončení bude triedne rodičovské združenie podľa rozpisu, ktorý bude zverejnený na vstupných dverách školy.

Súčasťou rodičovského združenia  bude aj oboznámenie sa s elektronickou žiackou knižkou a pridelenie prístupových údajov. Vaša účasť je nutná.

• Skrátené vyučovanie dňa 19.9.2016 pre vybrané triedy

• Žiaci, ktorí majú teoretické vyučovanie sa budú dňa 19.9.2016 učiť podľa skráteného rozvrhu. Po skončení 3. hodiny im  bude k dispozícii obed v školskej jedálni.

Triedy, ktoré majú odborný výcvik sa vyučujú podľa normálneho rozvrhu OVY..

• Otvorenie školského roka

• Do galérie Otvorenie školského roka boli pridané fotografie.

Aj keď školský rok začal 1. septembra, školské vyučovanie sme otvorili dnes 5. septembra. Ranné upršané počasie nás premiestnilo do telocvične, ale radosť zo spoločného stretnutia to nepokazilo.

• Oznamy

• Slávnostné otvorenie školského roka bude v pondelok,  5.9.2016 o 9.00 v telocvični SOŠP

• Opravné maturitné skúšky z EČ a PFIČ z nemeckého jazyka úroveň B1 sa budú konať dňa 7.9.2016  od 9.00 v  Strednej odbornej škole obchodu a služieb, Stavbárska 11, Martin . Časový harmonogram opravného termínu bude v súlade s harmonogramom v riadnom termíne. Žiaci, ktorí budú konať EČ a PFIČ MS, sú povinní preukázať sa občianskym preukazom